Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Co umíme > Akce > Investice do veteránů

Investice do veteránůInvestice do veteránů je už delší dobu velmi populární a efektivní. Je známo že ceny veteránů každým rokem rostou, tím pádem, když vás auto omrzí, tak ho můžete prodat a vyděláte na tom. 

Je samozřejmé, že více známí veteráni budou více poptávaní a tím pádem porostou rychleji na ceně. Dobrý výběr modelu a nákup za dobrou cenu je tedy velmi důležitý. Také je podstatné, abyste se o svého mazlíčka dobře starali, stav auta při nákupu i při prodeji dokáže hodně napovědět. Určitě je pak dobrý nápad vzít vašeho veterána na výstavy, aby se o něm vědělo, to platí zvláště o sběratelské ‘’unikáty’’.

Pokud jste kutil a milujete opravování aut, pak doporučujeme koupit veterána, který potřebuje nějakou práci. Díky tomu máte auto o hodně levněji a také máte pár měsíců co dělat. Zhodnocení vaší práce se do ceny auta vždy mile promítne. 

Pokud jste ale sběratel, bude vás nejvíce zajímat aktuální kondice a originalita auta. U těchto aut jsou velmi důležitá výrobní čísla, historie konkrétního auta a aktuální stav. Původní dokumenty jsou velmi vzácné a málo vídané. Když by je majitel měl, tak zajistíme, aby s autem přijeli do ČR. Pokud je ve výborném stavu s většinou originálních dílů a je jich vyrobeno pouhých pár kusů, tak je to to pravé pro Vás!

S výběrem toho pravého auta pro vás vám velice rádi pomůžeme, vše zkontrolujeme včetně VIN a zajistíme dovoz do ČR.